profus-kontenery.pl

Skup kontenerów

Skup kontenerów Warszawa i nie tylko…

Prowadzimy skup kontenerów zakupionych u nas, jak również pochodzących z innych źródeł. Mamy wykwalifikowanych mobilnych handlowców, którzy dojadą do Państwa w celu dokonania oceny stanu i wartości sprzedawanych obiektów (kontenery, barakowozy) ☎ 602-607-182.

Kupujemy kontenery po zakończeniu inwestycji.

Zawsze stawiamy na obustronne zadowolenie. Naszym celem jest wprowadzenie rozwiązań wpływających na usprawnienie procesu końcowego inwestycji.

Dbamy o to aby skup kontenerów oraz cały proces od pierwszego kontaktu do finalizacji przebiegał szybko.

Skup kontenerów - Gotówka od ręki - Profus

Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Państwem i przekażemy komplet niezbędnych informacji m. in. o wycenie, możliwym terminie odbioru oraz wszelkie inne dotyczące zakupu kontenerów. Posiadamy własny transport co zdecydowanie usprawnia cały proces.

Uwlonij gotówkę i zostań naszym klientem

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki sprzedaży i skupu kontenerów. Współpraca z nami to dodatkowe bonusy na przyszłość. Naszym klientom oferujemy nie tylko spore rabaty ale również szereg dodatkowych usług w bardzo konkurencyjnych cenach. Posiadamy własny transport co przy dodatkowych rabatach dla naszych klientów pozwala zrealizować zakup i dostawę towarów w bezkonkurencyjnych cenach.

Skupujemy kontenery również poza Warszawą.

Interesują nas kontenery zlokalizowane na terenie całego kraju.

Jeżeli posiadacie Państwo materiały do odsprzedaży prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Kontakt z nami

    Formularz - Skup kontenerów

    Rodo

    Pola oznaczone * są wymagane
    ** - dozwolone typy plików ( .png|.jpg|.jpeg|.zip )
    *** - aby wysłać więcej zdjęć dodaj je do archiwum (.zip) - max 50mb