profus-kontenery.pl

Sprzedaż kontenerów

Sprzedaż kontenerów nowych i używanych z roku na rok cieszy się co raz większą popularnością.

Sprzedaż kontenerów - PROFUS
  • niskie ceny zakupu
  • tani transport
  • wysoka funkcjonalność
  • ponadto możliwość dowolnej adaptacji
  • oraz możliwość zaawansowanej zabudowy modułowej

To tylko kilka zalet wpływających na znaczny wzrost zainteresowania takim rozwiązaniem.
Prym wiodą kontenery biurowe, socjalne, magazynowe oraz stróżówki. Czytaj więcej

Znając potrzeby rynku dbamy aby klient zawsze znalazł odpowiedni produkt w atrakcyjnej cenie. W związku z tym oferujemy używane kontenery biurowe, socjalne, pawilony handlowe, sanitarne, magazynowe, szatniowe, stróżówki i inne.

Ponadto posiadamy w.w. pozycje w stanie fabrycznie nowym lub odnowionym. Dzięki temu bez względu na budżet jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Klienci indywidualni podkreślają nam, że relatywnie tani używany kontener biurowy idealnie sprawdza się jako powierzchnia biurowa. Wybierają to rozwiązanie ponieważ jest to bardzo atrakcyjna oraz wielokrotnie lepszej jakości alternatywa do sporo droższych ofert z rynku nieruchomości.

Podobnie firmy budowlane od lat kupują pojedyncze kontenery różnego rodzaju jako zaplecze dla pracowników. Takie wykorzystanie różnych kontenerów połączonych ze sobą pozwala niskim kosztem zorganizować kompletne zaplecze budowy. Dzięki temu pracownicy mają do dyspozycji komfortowe i ciepłe strefy socjalne, sanitarne oraz powierzchnie magazynowe.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą poniżej. Liczymy, że znajdą Państwo odpowiedni produkt w atrakcyjnej cenie. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-mail.

Kontenery na sprzedaż

Chcesz kupić kontener? Zadzwoń +48 514 444 454
+48 602 607 182
lub