profus-kontenery.pl

Transport kontenerów

Świadczymy usługi takie jak transport kontenerów, towarów i materiałów budowlanych w obrębie kraju i Europy.

Transport kontenerów i pozostałych towarów realizujemy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Dysponujemy nowoczesnym taborem wyposażonym w HDS, dzięki czemu załadunek, rozładunek i sama droga przebiega szybko oraz w pełni bezpiecznie dla wszelkich ładunków. Dbamy aby każdy kilometr pokonywanej trasy przebiegał zgodnie z planem, który uwzględnia bezpieczny zapas czasu konieczny na przerwy dla kierowców oraz nieprzewidziane sytuacje na drodze, co ostatecznie gwarantuje nam terminowe realizowanie zleceń.

Dzięki skutecznym rozwiązaniom logistycznym i wykwalifikowanej obsłudze, realizacja zamówień własnych oraz zamówień transportowych dla firm zewnętrznych odbywa się zawsze punktualnie. Wszelkie materiały, za których przewiezienie odpowiadamy są bezpieczne i docierają na czas. Wiemy jak bardzo ważne jest aby zaplanowana podróż odbyła się terminowo w związku z tym każdy nasz wyjazd jest dokładnie przygotowany. Wszelkie przewożone ładunki zabezpieczamy z dużą starannością, wszystko to po to aby dotarły zgodnie z planem i bez uszczerbku.

Przestrzegamy terminowości, dbając o zadowolenie naszych Klientów.

Nasze pojazdy przystosowane są do przewozu materiałów takich jak:

  • kontenerów

  • maszyn

  • zbiorników

  • materiałów sypkich

  • gabarytów do 43 ton

Kupujemy kontenery po zakończonych inwestycjach oraz oferujemy przy tym własny, profesjonalny transport HDS. Sprawdź skup kontenerów.

W razie pytań dodatkowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Kontakt z nami