profus-kontenery.pl

Kontenery magazynowe 40′

Kontenery magazynowe 40′ i HC (High Cube) to idealne rozwiązanie w celu transportowania towarów oraz jako spora przestrzeń magazynowa. Uzyskujemy sporo miejsca do składowania w bezpieczenych warunkach. Gwarantują solidne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi oraz trwałymi uszkodzeniami. Właściwie wybrana powierzchnia magazynowa pomoże Ci uchronić towar przed wilgocią oraz uszkodzeniem mechanicznym. Niewłaściwie natomiast – może doprowadzić do zalania czy też innego trwałego uszkodzenia towaru.

 

Jeżeli nie chcesz przeznaczać większej ilości gotówki na wybudowanie hali, możesz mieć sporo tańszą, równie funkcjonalną przestrzeń magazynową. Zazwyczaj wystarcza dużo mniejsza kwota oraz kilka m2. Wiebierając kontener magazynowy warto poświęcić chwilę, ponieważ od ceny zakupu, sposobu ryglowania oraz powierzchni jaką dysponujesz zależy to, czy uda Ci się stworzyć tanie, bezpieczne oraz wygodne miejsce składowania.

 

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę? Czytaj więcej

Nowe kontenery magazynowe 40′

Fabrycznie nowy kontener magazynowy jest solidnie zabezpieczony antykorozyjne, dzięki czemu mimo trudnych warunków atmosferycznych, pozwala na użytkowanie przez długi czas. Kontenery magazynowe prosto z fabryki posiadają odpowiednią tabliczkę znamionową, gdzie zawarte są wszelkie konieczne informacje techniczne dopuszczające do trasportu drogą morską.

Używane kontenery magazynowe 40′

Kiedy potrzebna jest alternatywa w dużo niższej cenie, warto wybrać kontener magazynowy z rynku wtórnego. Wysokiej jakości powłoka lakiernicza nosi zazwyczaj nieznaczne ślady w postaci np. drobnych rys czy też otarć, które nie wpływają w żaden sposób na sprawność. Jego największą zaletą jest atrakcyjna cena zakupu i bardzo dobry stan techniczny, który pozwoli na wieloletnią eksploatację bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kontenery magazynowe 40′ z pojedynczymi ryglami pionowymi

Pojedyńcze ryglowanie kontenerów magazynowych sprawdza się znakomicie w każdych warunkach. Spisują się zarówno w transporcie oraz podczas użytkowania jako stacjonarna powierzchnia magazynowa.

Kontenery magazynowe 40′ z podwójnymi ryglami pionowymi

Zależy Ci na ponadprzeciętnym zabezpieczeniu towaru? Polecamy wybór kontenerów wyposażonych w podwójne rygle pionowe. Solidne wykonanie i bezpieczeństwo towaru znajdującego się w środku kontenera. Jest to rozwiązanie, które ciężko kwestionować.

 

Nowe, używane, trwałe, solidne, zabezpieczone antykorozyjnie, wyposażone w rygle pojedyncze lub podwójne. Duże kontenery magazynowe 40′ są rozwiązaniem idealnym na potrzeby transportu i stacjonarnego składowania towarów oraz wszelkiego rodzaju sprzętów. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje.

Kontenery magazynowe 40′ na sprzedaż

Chcesz kupić kontener? Zadzwoń +48 600 627 202
+48 602 607 182
lub

 

Kontener magazynowy 40′ HC w stanie bardzo dobrym. Świetna propozycja nie tylko w celu transportowania różnych towarów ale również jako dodatkowa przestrzeń magazynowa.

Kontener posiada bardzo solidne zabezpieczenie w postaci zamka z podwójnymi ryglami poziomymi. 

Cała konstrukcja zabezpieczona jest antykorozyjnie co pozwala na spokojne użytkowanie przez długi czas.

Wymiar zewnętrzny kontenera: 12192 x 2438 x 2900 H [mm]

* Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów, prosimy o obejrzenie towaru na placu składowym przed dokonaniem zakupu. ul. Norwida 2, 05-250 Słupno k. Radzymina. 
– dach: stan dobry
– ściany zewnętrzne: stan dobry
– ściany wewnętrzne: stan dobry
– podłoga: stan dobry
– drzwi: metalowe dwuskrzydłowe z podwójnymi ryglami poziomymi

WYMIARY [mm]:
– długość: 12192
– szerokość: 2438
– wysokość: 2900

LOKALIZACJA:
– kontener znajduję się na placu składowym w Słupnie k. Warszawy ul. Norwida 2
** Możliwość transportu, koszt do uzgodnienia telefonicznie.

Kontener magazynowy 10′ w stanie dobrym. Świetna propozycja nie tylko w celu transportowania różnych towarów ale również jako dodatkowa przestrzeń magazynowa.

Kontener posiada bardzo solidne zabezpieczenie w postaci zamka z ryglami. 

Cała konstrukcja zabezpieczona jest antykorozyjnie co pozwala na spokojne użytkowanie przez długi czas.

Wymiar zew. kontenera: 6,05 x 2,44 x 2,6 H [m]

Dostępność: 1 sztuk